Prod.No.: 7005PC
Sigma" note box, double-walled
Sigma" note box, double-walled
with white paper, without paper inserts
Made in Germany
Print sketch status
Subject to prior sale.
| Color | Min. purchase quantity | Stock | |
|---|---|---|---|
|
|
Transparent | 1 Stück | 190 |
| Catalogue pages: | 47 |
|---|---|
| Country of origin: | Germany |
| Dimensions: | 105 x 105 x 90 mm |
| Material: | Paper (PAP), Polystyrene (PS) |
| Minimum order quantity neutral: | 1 |
| Weight: | 620 g |
| Länge: | 105 |
| Breite: | 105 |
| Höhe: | 90 |
| Country of origin: | Germany |
|---|---|
| Customs tariff number: | 48201030 |
| Delivery time: | 3 Tage |
| Dimensions and weight: | 350x350x330 mm, 17.3 kg, 415x310x315 mm, 23.3 kg, 530x415x425 mm, 13.2 kg |
| Packaging unit: | Shipping box (assembled)=27 pieces, Shipping carton (unassembled)=63 pieces, Shipping carton paper (unassembled)=48 pieces, Shrink wrapped (assembled)=1 piece |
| Weight: | 620 g |
* All prices excl. VAT plus shipping costs and possible delivery charges, if not stated otherwise.