Prod.No.: 7005E
Sigma" note box, double-walled
Sigma" note box, double-walled
without paper, with individually printed
Paper insert 1-sided, 4c CMYK
Made in Germany
Print sketch status
Subject to prior sale.
Delivery time: no stock, as order-related production incl. finishing.
| Color | Min. purchase quantity | Stock | |
|---|---|---|---|
|
|
Transparent | 1 Stück | - |
| Country of origin: | Germany |
|---|---|
| Dimensions: | 105 x 105 x 90 mm |
| Material: | Polystyrene (PS) |
| Minimum order quantity printed: | 100 |
| Weight: | 188 g |
| Länge: | 105 |
| Breite: | 105 |
| Höhe: | 90 |
| Country of origin: | Germany |
|---|---|
| Customs tariff number: | 39261000 |
| Dimensions and weight (printed): | 530x415x425 mm, 16.2 kg |
| Packaging unit (printed): | Shipping carton=80 pieces |
| Weight: | 188 g |
* All prices excl. VAT plus shipping costs and possible delivery charges, if not stated otherwise.