Prod.No.: 7004KPC
Note box with quiver "Lambda
Note box with quiver "Lambda
with white paper
Made in Germany
Print sketch status
Subject to prior sale.
Delivery time: excl. finishing approx. 1-3 working days after order receipt, with finishing approx. 10 working days after print release.
| Color | Min. purchase quantity | Stock | |
|---|---|---|---|
|
|
Transparent | 1 Stück | 878 |
|
|
White | 1 Stück | 1,265 |
| Catalogue pages: | 49 |
|---|---|
| Country of origin: | Germany |
| Dimensions: | 105 x 105 x 50 mm |
| Material: | Paper (PAP), Polystyrene (PS) |
| Minimum order quantity neutral: | 1 |
| Minimum order quantity printed: | 50 |
| Weight: | 322 g |
| Länge: | 105 |
| Breite: | 105 |
| Höhe: | 50 |
| Country of origin: | Germany |
|---|---|
| Customs tariff number: | 48201030 |
| Delivery time: | 3 Tage |
| Delivery time (printed): | 10 Tage |
| Dimensions and weight: | 335x335x310 mm, 15.5 kg, 415x310x315 mm, 21.3 kg, 530x415x425 mm, 20.5 kg |
| Packaging unit: | Versandkarton (Montiert) = 45 Stück, Versandkarton (Unmontiert) = 198 Stück, Versandkarton Papier (Unmontiert) = 90 Stück |
| Weight: | 322 g |
* All prices excl. VAT plus shipping costs and possible delivery charges, if not stated otherwise.