Prod.No.: 7009KPC
Note box with quiver "Alpha
Note box with quiver "Alpha
with white paper
Made in Germany
Print sketch status
Subject to prior sale.
Delivery time: excl. finishing approx. 1-3 working days after order receipt, with finishing approx. 10 working days after print release.
| Color | Min. purchase quantity | Stock | |
|---|---|---|---|
|
|
White | 1 Stück | 2,788 |
|
|
Red | 1 Stück | 1,817 |
|
|
Green | 1 Stück | 982 |
|
|
Blue | 1 Stück | 627 |
|
|
Yellow | 1 Stück | 1,474 |
|
|
Black | 1 Stück | 306 |
|
|
Transparent | 1 Stück | 281 |
| Catalogue pages: | 49 |
|---|---|
| Country of origin: | Germany |
| Dimensions: | 100 x 100 x 100 mm |
| Material: | Paper (PAP), Polystyrene (PS) |
| Minimum order quantity neutral: | 1 |
| Minimum order quantity printed: | 50 |
| Weight: | 535 g |
| Länge: | 100 |
| Breite: | 100 |
| Höhe: | 100 |
| Country of origin: | Germany |
|---|---|
| Customs tariff number: | 48201030 |
| Delivery time: | 3 Tage |
| Delivery time (printed): | 10 Tage |
| Dimensions and weight: | 415x310x315 mm, 21.5 kg, 430x430x340 mm, 15 kg, 430x430x340 mm, 21 kg, 530x415x425 mm, 14.2 kg |
| Packaging unit: | Shipping box GLS=27 pieces, Shipping box forwarding agent=36 pieces, Shipping carton (unassembled)=130 pieces, Shipping carton paper (unassembled)=45 pieces, Shrunk=1 piece |
| Weight: | 535 g |
* All prices excl. VAT plus shipping costs and possible delivery charges, if not stated otherwise.