Prod.No.: 7969
Metal pocket knife
Metal pocket knife
with 3 functions, black rubberised grip zone
OUTLET ARTICLE
Print sketch status
Subject to prior sale.
Delivery time: excl. finishing approx. 1-2 working days after order receipt, with finishing approx. 10 working days after print release.
| Color | Min. purchase quantity | Stock | |
|---|---|---|---|
|
|
Silver | 1 Stück | 134 |
| Catalogue pages: | 67 |
|---|---|
| Dimensions: | 60 x 20 x 11 mm |
| Material: | Metal (MET) |
| Minimum order quantity neutral: | 1 |
| Minimum order quantity printed: | 50 |
| Weight: | 29 g |
| Länge: | 60 |
| Breite: | 20 |
| Höhe: | 11 |
| Customs tariff number: | 82111000 |
|---|---|
| Delivery time: | 2 Tage |
| Delivery time (printed): | 10 Tage |
| Dimensions and weight: | 360x145x300 mm, 15.57 kg |
| Packaging unit: | Bottom carton=50 pieces, Polybag=1 piece, Shipping carton=500 pieces, Single carton=1 piece |
| Packaging unit (printed): | Bottom carton=50 pieces, Shipping carton=500 pieces, Single carton=1 piece |
| Weight: | 29 g |
* All prices excl. VAT plus shipping costs and possible delivery charges, if not stated otherwise.