Prod.No.: 7421
Fan horn
Fan horn
for major events and leisure
Made in Germany
Print sketch status
Subject to prior sale.
Delivery time: excl. finishing approx. 1-4 working days after order receipt, with finishing approx. 10 working days after print release.
| Color | Min. purchase quantity | Stock | |
|---|---|---|---|
|
|
White / White | 1 Stück | 2,574 |
|
|
White / Red | 1 Stück | 2,574 |
|
|
White / Blue | 1 Stück | 2,574 |
|
|
White / Red | 1 Stück | 55 |
|
|
Red / Red | 1 Stück | 56 |
|
|
Blue / Red | 1 Stück | 56 |
|
|
White / Blue | 1 Stück | - |
|
|
Red / Blue | 1 Stück | - |
|
|
Blue / Blue | 1 Stück | - |
| Catalogue pages: | 157 |
|---|---|
| Country of origin: | Germany |
| Dimensions: | Ø 65 mm |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polyester (PES), Polypropylene (PP) |
| Minimum order quantity neutral: | 1 |
| Minimum order quantity printed: | 50 |
| Weight: | 17 g |
| Höhe: | 167 |
| Country of origin: | Germany |
|---|---|
| Customs tariff number: | 39269097 |
| Delivery time: | 4 Tage |
| Delivery time (printed): | 10 Tage |
| Dimensions and weight: | 530x415x425 mm, 9.6 kg |
| Packaging unit: | Shipping carton=500 pieces |
| Packaging unit (printed): | Shipping carton=500 pieces |
| Weight: | 17 g |
* All prices excl. VAT plus shipping costs and possible delivery charges, if not stated otherwise.